Medewerkers

Maak kennis met onze PEP'ers. Het verbinden van kennis, kracht en kansen, dat kenmerkt onze PEP'ers. Samen met u werken wij aan het oplossen van participatie- en emancipatievraagstukken.

Medewerkers

Abderrahim Kajouane
Senior adviseur emancipatie en diversiteit
a.kajouane@pepdenhaag.nl
06 559 700 98

Anna Blom
HR adviseur
a.blom@pepdenhaag.nl
06 - 534 837 13

Aysien Zondervan
Adviseur emancipatie en diversiteit
a.zondervan@pepdenhaag.nl
070 - 302 4476

Charlie Ortega
Adjunct-directeur
c.ortega@pepdenhaag.nl
06 - 534 151 97

Chermaine Hardoar
Adviseur online communicatie
c.hardoar@pepdenhaag.nl
070 - 302 4446

Claudia Noever
Coördinator Vrijwilligerspunt
c.noever@pepdenhaag.nl
06 - 534 834 29

Eugenie de van der Schueren
Adviseur informele zorg
e.devanderschueren@pepdenhaag.nl
070 - 302 4424

Evelien de Vries
Directiesecretaresse
e.devries@pepdenhaag.nl
070 - 302 4407

Fenna Noordermeer
Directeur/Bestuurder
f.noordermeer@pepdenhaag.nl
070 - 302 4490

Francine Paijens
Junior onderzoeker
f.paijens@pepdenhaag.nl
070 302 44 44

Gabrielle Weerman
Receptioniste
g.weerman@pepdenhaag.nl
070 - 302 4433

Gineke Kremer
Adviseur
g.kremer@pepdenhaag.nl
070 - 302 4455

Ismaël Gulzar
Projectmedewerker
binckhorst@denhaagdoet.nl
06 - 236 759 88

Judith Alkema
Adviseur vrijwillige inzet
j.alkema@pepdenhaag.nl
070 - 302 4412

Karin Schimmelpenningh
Controller
k.schimmelpenningh@pepdenhaag.nl
070 - 302 44 26

Mariëlle van den Bergh
Office manager
m.vandenbergh@pepdenhaag.nl
070 - 302 4483

Marijke van Weelden
Adviseur vrijwillige inzet
m.vanweelden@pepdenhaag.nl
070 - 302 4449

Marja Salman
Senior adviseur online
m.salman@pepdenhaag.nl
070 - 302 4472

Marjan Volkerink
Programmacoördinator Informele zorg
m.volkerink@pepdenhaag.nl
06 - 534 146 52

Michalis Koullias
Adviseur Informele zorg en Onderzoeker Kenniscentrum
m.koullias@pepdenhaag.nl
070 - 302 44 09

Nathaly Mercera
Adviseur emancipatie en diversiteit
n.mercera@pepdenhaag.nl
070 - 302 4457

Nazife Ozcan
Servicemedewerker
n.ozcan@pepdenhaag.nl
070 - 302 44 19

Pauline van der Valk
Adviseur vrijwillige inzet
p.vandervalk@pepdenhaag.nl
06 - 588 160 96

Rob Reterink
Huismeester
r.reterink@pepdenhaag.nl
070 - 302 4431

Sophie van Eck
Senior communicatieadviseur
s.vaneck@pepdenhaag.nl
06 - 534 157 93

Tetyana Benzeroual
Project manager Volunteer The Hague
t.benzeroual@pepdenhaag.nl
070 - 302 44 80

Tim 'S Jongers
Coördinator kenniscentrum
t.sjongers@pepdenhaag.nl
070 - 302 4415

Ursila Janki
Receptioniste
u.janki@pepdenhaag.nl
070 - 302 4444

Wai-Kin Chung
Adviseur informele zorg
wk.chung@pepdenhaag.nl
070 - 302 4401

Vrijwilligers

Cor van Oosten
Intercedent
vacaturebank@pepdenhaag.nl
070 - 302 4422

Jan van Heusden
Intercedent
j.vanheusden@denhaagdoet.nl
070 - 302 4422

Mahnaz Zahiri
Intercedent
vacaturebank@pepdenhaag.nl
070 - 302 4422

Mark Honsbeek
Volunteer
service@volunteerthehague.nl
070 - 302 4454

Pavlina Hristova
Volunteer
p.hristova@pepdenhaag.nl
070-302 4454

Roy Strik
Vrijwilliger
r.strik@pepdenhaag.nl
070 - 302 44 44