Contactpersonen per stadsdeel

Alle PEP-adviseurs zijn allrounders, maar onderstaande contactpersonen hebben hun focus specifiek op jouw stadsdeel:

Leidschenveen / Ypenburg
Floor Bogman, f.bogman@pepdenhaag.nl, 06 53415411
Sytske Geertsma, s.geertsma@pepdenhaag.nl, 06-82472496

Centrum
Abderrahim Kajouane,
a.kajouane@pepdenhaag.nl, 06 55 97 00 98
Bo Tan Weenink,
b.tanweenink@pepdenhaag.nl, 06 53414592
Noa Bar-Ephraim, n.barephraim@pepdenhaag.nl, 06 534 15 608

Escamp
Wai-Kin Chung, w.k.chung@pepdenhaag.nl, 06 16 82 14 91
Pauline van der Valk, p.vandervalk@pepdenhaag.nl, 06 58 81 60 96

Loosduinen
Marja Salman, m.salman@pepdenhaag.nl, 06 53 41 54 57
Sytske Geertsma,
s.geertsma@pepdenhaag.nl, 06 82472496

Segbroek
Elles Voorsluijs, e.voorsluijs@pepdenhaag.nl, 06 53 414 652

Haagse Hout / Mariahoeve
Derk Hazekamp, d.hazekamp@pepdenhaag.nl, 06 43 48 34 29
Floor Bogman,
f.bogman@pepdenhaag.nl, 06 53415411

Scheveningen
Marja Salman, m.salman@pepdenhaag.nl, 06 53 41 54 57
Elles Voorsluijs,
e.voorsluijs@pepdenhaag.nl, 06 53 414 652

Laak
Aysien Zondervan, a.zondervan@pepdenhaag.nl, 070 302 44 76
Kristl Nieuwenhof, k.nieuwenhof@pepdenhaag.nl
Hanh Pham,
h.pham@pepdenhaag.nl, 06 82478612

Algemeen

Bezoek- en postadres:
Riviervismarkt 2
2513 AM Den Haag

Telefoonnummer 070 – 302 44 44
E-mail: info@pepdenhaag.nl